Recenze Kores

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

• Nelepí se a nemastí
  • Nezanechává barevné stopy
  • Zatím jsme nic nenašli

S Kores Magik Clay Pastel se nám pracovalo velmi dobře. Synové si ji zamilovali hned na první dotek, zejména ten starší (6 let). Mne samotnou překvapilo, že hmota nelepí, nezanechává skvrny, velmi dobře se s ní pracuje, je měkká a nemastí. Synové si rádi míchají barvičky dle potřeby a vymýšlejí různé kreace, dali jsme spolu dohromady klíčenku a čekáme až zatvrdne ;) skákavost kuličky je pak už jen dalším benefitem. Vřele doporučujeme.

Ověřený zákazník Testuj.to Katerina

• Jednoduchost
  • Nelepi
  • Skvěle se s tim pracuje

Super zábava pro malé ale i vetsi děti. Hmota je skvěle přizpůsobivá pro nejrůznější díla malých tvoritelu. Nelepi a možnost míchání barev je skvělým benefitem. Děti se zabavily na dlouhou dobu při vytvareni různých zvířátek, zeleniny a ovoce. Na oblečení jsme měly par kousku, které se po vyprani rozpustily beze zbytku. Super produkt

Ověřený zákazník Testuj.to Ivona

• Příjemná na dotek
  • Pěkně se natahuje
  • Nemastí
  • Udělá hopík
  • Výběr barev
  • Udělala bych větší balení
  • Špatně se od sebe oddělují

Máme pastelové barvy. Jsou velice příjemné na dotek, jako hebká pěna. Vůbec nemastí a pěkně se z hmoty tvoří. Pěkně se natahuje, ale vůbec nelepí. Co bych vytkla je, že při tvoření se od sebe barvy hůře oddělují. Ale dcera je nadšená a já vlastně také.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

• vláčná
  • odlehčená
  • nemastná
  • rozvoj kreativity
  • příjemně strávený čas s dětmi

To že modelína když ji dlouho necháte venku ztvrdne a je pak nepoužitelná je známá věc, ale viděli jste už modelínu, kterou vymodelujete podle svých představ,necháte 24h na vzduchu,ona ztvrdne a pak si ji dle libosti můžete ještě namalovat a nadekorovat? Já tedy ne, dokud jsme nedostali do rukou novinku Kores Magic Clay. Je to odlehčená varianta modelíny, která je hladší, jemnější, nešpiní, je pěnové konzistence a je méně lepkavá než modelíny klasické. Modelovací hmota je v dostání v pestrých klasických barvách, nebo v barvách pastelových. Proč tuto modelínu vyzkoušet? určitě tu co máte doma není absolutně nemastná, nepruží a neskáče jako hopík. A to zabaví prostě každého, no ne?

Ověřený zákazník Testuj.to Marie

• Kreativita
  • Materiál

Za mě je tento produkt Kores Magik Clay Pastel vhodný i pro malé děti.
Rozvíjí kreativitu a tvořivost. Má příjemný materiál, nelepí se a nezanechává nikde skvrny, není vůbec mastná (nábytek, oblečení). Krásně se s ní pracuje právě i naší malé dceři.
Ideální dárek k narozeninám, svátku, či Vánocům.
Lepší než klasická modelína.
Rozhodně doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Nemastna
  • Nelepí
  • Nelze pracovat s vykrajovátky

S kores modelinou jsme si užily hodně zábavy. Děti bavilo vytvarovat kuličku a skákat s ní jako s hopíkem. Je nemastná a méně lepivá než ostatní,tak se s ní dobře modelovalo. Při správném uskladnění se dá použít znovu,nebo vymodelovat tvary a nechat na vzduchu uschnout a potom s hmotou malovat. Děti to bavilo a koupíme další barvičky.

Ověřený zákazník Testuj.to Gabriela

• míchání barev
  • konzistence hmoty - jako pěna
  • není mastná hmota
  • hezky se s ní tvaruje

Modelovací hmota je perfektní pro všechny věkové skupiny - jak pro ty nemejnší, tak i pro ty největší :D zabavili jsme se u toho všichni. S hmotou se skvěle pracuje! Na dotek to je něco jako pěna a je to velmi příjemné. Není vůbec mastná a skvěle se s ní tvaruje. Skoro vůbec se netrhá (není to jako ty klasické modelíny). Co velmi oceňujeme a zejména ten nejmladší, že jsou barvy míchatelné - tedy ze 4 základních barev jsme si vytvořili neuvěřitelnou barevnostní škálu a ještě se přitom naučil, které barvy spolu smíchat, aby vznikla konkrétní jedna barva. Doporučuju všem, naprosto skvělé.

Ověřený zákazník Testuj.to Aneta

• konzistence
  • syté barvy
  • na vzduchu tvrdne
  • pokud zapomenete na vzduchu, ztvrdne

Nejvíce na plastelíně oceňuji její konzistenci - opravdu nelepí a je s ní velmi snadná manipulace. Pokud ji necháte na vzduchu, tak ztvrdne - což vidím jako plus i jako mínus. Plus tehdy, pokud si něco vyrobíte a chcete si to nechat jako ozdobu. Mínus tehdy, pokud zapomenete krabičku zavřít, ač byste chtěli plastelínu uchovat v měkkém skupenství.

Ověřený zákazník Testuj.to Sandra

• Vydrží i otevřené
  • krásné pastelové barvy
  • nenašla jsem nic

Krásné originální pastelové barvy jak pro kluky tak holky. Syna modelování moc bavilo. Jako velké plus beru, že hmota opravdu NELEPÍ! Takže se nemusíte bát, že bude mít Vaše ratolest ulepené ručičky. Barvy se mezi sebou dají velmi lehce míchat a tvořit tak nové jiné odstíny.

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

• Dobrá manipulace
  • Super, že se může nechat zatuhnout

Plastelína má krásné barvy, dobře se s ní pracuje a syn si ji zamiloval. Má dobrou konzistenci a dobře se s ní pracuje. Jako největší benefit vidím to, že se dá dílo nechat ztuhnout a můžete si ho zachovat jako vzpomínku. Hopík funguje dokonale a to vidím jako další plus.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• Nemastná
  • Syté barvy
  • Jednoduché tvoření
  • Nevím o ničem

Plastelínu testuje 7 letý syn již 14 dní. Užívá si s ní opravdu hodně zábavy. Jakmile přijde ze školy, sedne si k ní, sám si dá podložku, aby nic nezasvinil, a tvoří. Každou chvíli mi přinese jiný obrázek. Dostala jsem i srdíčko z lásky :-)
Hmota není vůbec mastná, je to vlastně tužší pěna, kterou je velmi jednoduché vytvarovat, není nutno mnoho síly, tedy vhodná do malých dětských ručiček. Plastelína nikde nesviní, ale když se vlepí do koberce, není to pro náš vysavač příjemná práce.
Po ztuhnutí vytvořte kuličku a máte hopíka, který úžasně skáče.
Výrobek udělá opravdu hodně radosti i za málo peněz. Vřele doporučuji!

Ověřený zákazník Testuj.to Dominika

• Krásné odstíny
  • Skáče jako hopík
  • Pokud ztvrdne může se nabarvit
  • Nezapáchá
  • Snadná manipulace
  • Nemastí
  • Nebarví ruce ani povrchy
  • Možnost tvoření dalších odstínů

Osobně musím napsat, že tato modelovací hmota je naprosto báječná! S dcerou jsme nenašly jedinou zápornou věc a obě jsem nadšené.
Při vytvoření kuličky opravdu skáče jako hopík a dcera si užila spoustu zábavy.
Pokud necháte vzniklou kuličku/hopík přes noc neuklizenou, tak druhý den ztvrdne a může se barvičkami nabarvit a vznikne další skvělá věc na hraní.. sice už neskáče, ale děti si i tak vyhrají.
Jako největší benefity beru to, že hmota nezapáchá, nemastí, nebarví ruce ani povrchy, snadno se odlepí od podložky a dceři se s ní dobře modeluje.
Skvělé jsou i krásné pastelové barvy ze kterých během tvoření můžete vytvořit další zajímavé odstíny barev.
Moc ráda doporučím i ostatním.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• příjemná
  • nelepí
  • tvárnost
  • pružnost
  • zatvrdne do 24 h

S modelínou se velmi krásně pracuje. Je příjemná na dotek, vůbec nelepí na ruce, je tvárná, pruží, je odlehčená a dokonce skáče jako hopík.
Velký bonus je, že výrobky, které si z modelíny děti vyrobí můžou nechat 24 hodin na vzduchu zatvrdnout.
Děti byly opravdu nadšené.

Ověřený zákazník Testuj.to Andrea

• Bez mastnoty
  • Skákací plastelina
  • Úžasné pastelové barvy
  • Nic jsem nenašla

Kores Magik Clay Pastel. Překvapili mě barvičky. Jsou nádherné. Mastnota nulová od normální plastelíny. A hlavně jak úžasné skáče. Nedělá mastné skvrny a je úžasná na hraní. Dcera si sní hrála a spokojenost. Míchání barev mě taky dost překvapila. Dcera dělala válečky a pak tvořila hada. A ani nevysychá jako normální plastelína. Za mě je to úžasná zábava pro děti.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Krásné pastelové barvy
  • Nelepí se
  • Nezanechává žádné fleky
  • Nemastná
  • Skvěte tvárná
  • Nic mě nenapadá

Modelovací hmota Magic Clay Pastel je vynikající, když chcete zabavit své děti (a možná i sebe). Barvičky jsou krásné pastelové, hmota nijak nezavání, je skvěle tvárná, nelepí. Zasychání trvalo déle než 24 hodin, jak uvádí výrobce, ale taky syn vytvořil tlusté zvířátko. Tříletá dcera se zabavila vytvořeným hopikem, který teda pěkně a všude skákal...co dodat? Modelovací hmotu můžeme jen a jen doporučovat všem!

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• Není mastná
  • Skáče jako hopík
  • Hladší a jemnější hmota
  • Jednoduché míchání barev

Překvapivě měkká a lehká hmota, která nelepí.
Pokud z ni uděláte kuličku, skáče jako hopík. Je znovu použitelná, pokud ji budete zavírat v dodaném obalu. Když se vám výrobky povedou a chcete si je nechat, jednoduše je necháte vyschnout 24h na vzduchu a poté je můžete třeba i pomalovat.

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

• velikost balení
  • nelepí
  • nezanechává fleky
  • lehké tvarování

S modelovací hmotou jsme si užili spoustu zábavy celá rodina. Vhodná je pro všechny věkové kategorie. Hmota je lehce tvarovatelná, nemastí a nezanechává fleky. Po zanechání na vzduchu hmota ztvrdne a máte hotové veselé postavičky nebo jiné výtvory. Balení je praktické.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

Zakoupeno v Testuj.to

• Nadýchanost, lehkost, nemastnost a pastel barvy.
  • Z kuličky se stává hopík
  • Lehké spojování vymodelovaných částí k sobě.
  • Klidně bych brala větší sadu a více barev

Máme sadu pastel. Barvičky jsou krásné a ta konzistence modelíny? To chcete hňácat v ruce i jen tak. ? Lehká, nemastná, bez zápachu. A že vymodelované kuličky skáčou je super zpestření.
Dětem se lehko spojují vymodelované části k sobě.
Po zatuhnutí modelíny mohou vzniknout třeba krásné ozdoby.
Určitě budeme dokupovat.

Zobrazuji 41 - 60 ze 500 recenzí 1 2 [ 3 ] 4 5...25