Recenze Kores

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

Zakoupeno v Testuj.to

• Materiál je příjemný na dotek
  • Rychlé spojování
  • I po spojení zůstává hmota měkká
  • Neznečišťuje ruce
  • Základní výběr barev

Tvarování s touto hmotou je velmi jednoduché, stejně tak jako míchání barev. Hmota se velmi jednoduše spojí. Je také velmi příjemná na dotek a nezůstávají po ní žádné nečistoty na pracovní desce. Clay pastel schne na vzduchu, což vidím paradoxně i jako nevýhodu. Nezpracovaná část se musí uchovávat v původním balení v chladu, ale jak dlouho takto vydrží? Uvítala bych "menší porce" v kelímkách, případně každou z barev ještě rozdělit přepážkou, většina dětí je nezvládne zpracovat hned vše.

Ověřený zákazník Testuj.to Barbora

• lehké tvarování
  • lehká hmota
  • nedrolí se
  • nelepí se všude kolem
  • trochu se táhne

Snem každého rodiče je, aby tvarovací hmoty nezůstávaly všude okolo, po vyzkoušení Kores Magic Clay mohu osobně říct, že hmota je jen na vytvarovaném výtvoru, ani na rukou nic nezůstalo a to je pro mě klíčové. Hodně mě překvapilo jak je tato hmota lehká a jak jednoduše se s ní dá pracovat a míchat barvy dohromady. Při vyndavání z krabičky se hmota trochu táhne což mě z počátku vyděsilo, ale na práci s ní to nemá žádný vliv.

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

• Lehkost
  • Hebkost
  • Jednoduchost

Tato modelina je skvělá v tom ,jak je lehoucka a heboucka..Krásně se s ní tvaruje..Holky byly nadšené ,jak modelina skáče,opravdu jako hopik..Můžete nechat ztvrdnou ,třeba jako dlaň a pak namalovat..Je prostě úžasná...Dá se s ní dělat mnoho věcí a maminky co jí viděly,tak už objednaly k Vánocům..Zatím nejlepší modelina co jsme kdy měli ❤

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Skladování

Za mě a tedy hlavně za syna je tato modelína opravdu moc povedená. Krásně se s ní pracuje. Krásné skáče, což syn moc ocenil . Hotový výtvor krásné zatvrdne a může zůstat hezky na památku. Též se krásně pomaluje. Opravdu moc povedená modelína. Vřele doporučuji pořídit dětem.

• Pružnost
  • Barva
  • Nezanechava mastný film
  • Bez aroma
  • Oqmovane pouziti
  • Všestrannost využití
  • Kdyz na sebe dáte 2 barvy nejdou od sebe oddělit a hned se smíchají

Velmi snadné použití. Není mastná a nezanechává mastný film. Po skončení hrají jsou ruce čisté a nesmrdí. Můžete mi hatba vytvářet tak spousty nových odstínů a barev. Jen pokud na sebe dáte 2 barvy které nemáte v úmyslu následně smíchat už skoro nejdou oddělit od sebe

Ověřený zákazník Testuj.to Renáta

• Měkkost
  • Tvárnost
  • Barevnost
  • Nelepí
  • Nedělá nepořádek

Naprostá spokojenost! Měkká pěnová hmota, lehce tvarovatelná, krásně spojitelná, natahuje se jako sliz, ale nelepí a nedělá nepořádek. Zároveň je skvělá vlastnost, že když je kulatá funguje jako hopík a nelepí se na ni ani moc psí chlupy. Určitě budeme kupovat další barvy!

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

Zakoupeno v Testuj.to

• Skvele se s ní pracuje

Modelína od Kores je opravdu super.
Skvěle se s ní pracuje, nelepí se na ruce, barvy modrlíny jsou opravdu krásně syté.
Mám dvě děti a dost často je mám problém zabavit, u všeho mi většinou vydrží jen opravdu malou chvilku.
Tahle modelína Kores to opravdu dovedla, zabavila mi obě děti skoro na hodinu.
Skvěle se z modelíny dají vyrábět zvířátka, hopíci, auta, náklaďáky, postavičky z pohádek, atd.
Modelínou opravdu moc doporučuji.

Zakoupeno v Testuj.to

• nezanechává fleky na oblečení
  • úžasná konzistence (spíše jemná pěna , hlavně není mastná)
  • jednoduchost ( myslím , že je vhodná i pro menší dětičky)
  • uskladnění v kelímku
  • pestré barvy

S velkou radostí dávám pozitivní recenzi na tvarovací hmotu Korec Magik Clay . Její konzistence je velice jemná a spíše pěnová , takže je i velmi jednoduchá na tvarování pro menší děti. Uložení v kelímku je velmi praktické a hmota po správném uzavření se dá používat opakovaně :). Na vzduchu ovšem tvrdne a v tu chvílí se z ní stává skákací hopík ( u nás měly barevné hopíky velký úspěch ) . Barvy jsou velmi pestré . Velká výhoda asi pro všechny maminky je , že hmota nezanechává fleky na oblečení a není mastná . Za nás teď nejoblíbenější hračka :)

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

• snadné použití
  • netoxická
  • snadno se tvaruje
  • hezké barvy

Syn měl radost, když mohl výrobek vyzkoušet. Je to pro děti, které jsou tvořivé. Praktické balení v plastových kelímcích, barvy jsou zajímavé, protože jsou pastelové. Jednoduše se s ní tvoří, je možné barvy míchat dohromady. Při zaschnutí lze hmotu ještě dekorovat a dozdobit. Mastná není, nezůstává na prstech. Krásné jsou pastelové barvy a určitě to, že lze dál hmotu dekorovat.

• Příjemná na dotek
  • Hezké barvy
  • Dobře drží tvar
  • Přidala bych více barev do balení

Modelovací hmota s pastelovými barvami ve 4 kelímcích. Hmoty je v kelímku dost. Myslela jsem si, že toho bude méně. Velmi mě množství překvapilo, samozřejmě v dobrém smyslu. Hmota se nelepí, není mastná, ani mazlavá. Naopak je moc příjemná na dotek, dobře se s ní pracuje, hezky drží tvar při práci i po zatuhnutí. My jsme moc spokojeni.

Ověřený zákazník Testuj.to Mariana

• Balení
  • Jemná a lehká
  • Bez parfemace
  • /

Tato hmota padne hned do malé jemné děcké ručičky. Balení se 4 barvami je celkem dost velké pro výrobu zvířatek/ postaviček. Hmota je bez parfemace, velmi dobře se s ní pracuje, je měkká a nemusí se tolik mačkat jako obyčejná plastelína a dalším překvapením bylo pro děti to, že hmota dokáže skákat. Velmi doporučuji a určitě zakoupím i jiné barvy.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Jednoduché modelování
  • Že skáče
  • Že děti zabaví
  • Líbilo se mi vše

Velká zábava s Magik Clay modelovací hmotou od Kores CZ. Tvoříme, hrajeme si, bavíme se. Jedná se o příjemnou modelínu, která je moc příjemná na dotek, je odlehčená a nelepí se na ruce. Překvapilo nás s holčičkama, jak dobře se s ní pracuje.

Super je to, a holky jsou z toho opravdu nadšené, že "pruží" a dokonce skáče jako hopík. Navíc je možné výrobky z ní nechat 24 hodin zatvrdnout a následně pomalovat třeba fixami. Modelína není mastná, barvy se dají míchat a opravdu ji doporučujeme, třeba jako dárek pod stromeček.

Kores 20843 4ks

Ověřený zákazník Testuj.to Stanislav

• Lehká
  • Nemastná
  • Dobre se tvarující
  • Pružná šel z ní udělat hopík
  • Na suchu ztvrdne a zůstane zvířátko vymodelované
  • Jemna hmota

Kores Magic Clay Pastel si syn velmi oblíbil.Má 4 barvy - žlutá, zelená, červená, modrá.Hmota je dobře tvárná a je lehčí než je běžná modelína.Moc dobře se s ní pracuje.Ma hladkou,jemnější konulzostenci.Na vzduchu tvrdne. Není mastná.Z modelíny si syn udělal malou kuličku,která mu skákala a dobře se s ní zabavil.Tvoření bylo jednoduché a moc ho bavilo tvoření zvířátek t této hmoty.Určitě doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Marie

• Kvalita materiálu
  • Syté barvy
  • Jednoduché použití
  • Nelepí, nebarví
  • Antistresové

Kores Magik Clay nás velmi nadchla tím, jak je lehounká a jak hezky a snadno se s ní dají vymodelovat nejrůznější tvary. Do druhého dne je hmota suchá a tak malému zůstaly hezké figurky na památku. Skvělé je i tvoření skákacích kuliček, které si úplně zamiloval. V kelímku hmota nevyschne, což je plus - dá se použit i později. :-) Za nás opravdu velké doporučení, moc nás to bavilo a zapojila se cela rodina, včetně dědečka . :-)

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

• lehké tvoření

Velmi doporučuji moc hezky barevnou a velmi lehce modelovací hmotu Kores Magik Clay Pastel , která se nám doma velmi osvědčila pro dětské tvoření a zajistila nám zábavu . Líbí se mi, že se tak rozvíjí dětská kreativita a že díky hezké barevnosti hmota dítě ihned zaujala.

Ověřený zákazník Testuj.to Jitka

• Nelepí
  • Krásné barvy
  • Uzavíratelné kelimky
  • Tuhne na vzduchu
  • Skvělá pro všechny věkové kategorie

Naší holčičce se moc líbí tvoření s touto hmotou. Je supr pro všechny věkové kategorie. Vůbec se nelepí a není mastná, což oceňuji. Krásně se s ní tvoří a dílo vám po zaschnutí zůstane na hraní a když uděláte kuličku, skáče jako hopik. Super je i barevnost a uzavíratelné kelímky. Můžete používat opakovaně. Za nás velké ano.?

Kores 20 g

• Měkkost
  • Vůně
  • Lehoučké
  • Část lepila
  • Část nešla ven z kelímku

Kores Magik Clay Pastel je krásně barevná měkká plastelína, která úplně láká ke hraní. U nás bohužel dvě barvy nešly vůbec vyndat z kelímku, byly tam přilepené jako jíl. Tyto dvě barvy hodně lepily i na podložce a na rukou, nejvíc pod nehty a nešly dostat dolů. Bohužel to Míšu dost odradilo od práce s touto hmotou. Zbývající dvě barvy fungovaly skvěle, nelepily a šly ven z kelímku.

Zobrazuji 61 - 80 ze 500 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...25